seiklusjutte maalt ja merelt

Huvitavaid fakte

Pubist on läinud teele ja tulnud tagasi koos pubi lipuga:

  • Kõigi 7 kontinendi kõrgeimad tipud vallutanud legendaarne Alar Sikk. Pubi lipp on temaga vallutanud: Mt. Lenini-Pamiir Kõrgestan, Mt. McKiney - Alaska USA, Mt. Everesti - Himaaljaja-Tiibet-Nepaal, Mt. Gazbekil – Gruusia jne.
  • Kahel korral on tublid ja seiklushimulised “Uhuuduuri” poisid viinud lipu Aasiasse.
  • Lumelaudurid käinud Himaalajas.
  • Pubi peremehe Aivo Sauna, pubi sõprade ja seiklejatega on pubi lipp käinud Kilimanjaro tipus Tanzaanias, Keenias, Brasiilias, Zansibaril, on sukeldunud Vahemeres, India ookeanis, mitmeid kordi Punase mere põhja, kuulsale Thislegormi vrakile, modelliks lipu taustale on nõustunud hakkama hiidrai Brassiilias Lõuna-Atlandi ookeanis, Punases meres krokodillkala ja lugematu hulk muid vee-elanikke.
  • Ühel lipul on “LiveHouse” jääsukeldujate poolt kirjas ”olin Männiku karjääris jää ja vee all leos ajavahemikul 24.02.09-28.02.2009, kukkusin kogemata taskust välja”.
  • 2009 suvel olid lipu ja tõukeratastega teel Ateenast läbi Euroopa Orissaarde kolm julget seiklejat, vt www.taldmaha.com. Nemad lubasid lipu viia Olympuse mäele,teha pildi Euroopa suurima puu ”PLATANUSE” ees ja ühe pildi Virtsus. Nüüdseks ehivad need pildid pubis kaminat.

  • Pubi on külastanud Volvo Grosss Countriga umber maailma sõitnud Christer Gerlach, kes ajas oma auto meile terrassile ja samasuguse ajasime ka pubisse sisse kamina ette. Christer Gerlach'i kohta ütleb Guinessi rekordite raamat "Worlds Leading solo driver". Gerlach jättis endast pubile maha ka austusavalduse: “The friends at the Traveller's Club, the best pub on this side at the Rocky Mountains.

Siit saad vaadata ka pilte pubi lipu seiklustest.